پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
برپایی بیمارستان صحرایی در بخش سرشیو مریوان با همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۰ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: بیمارستان صحرایی حاج احمد متوسلیان با حضور نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان، فرمانده سپاه، فرماندار و مدیر شبکه بهداشت شهرستان مریوان، برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم محروم منطقه در روستای «ویله» شهر چناره آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان در مراسم افتتاحیه این بیمارستان،گفت: هدف از راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی ارائه خدمات درمانی با کیفیت به بیماران در مناطق محروم، ارتقا توان نیروهای درمانی برای آمادگی در مواجهه با حوادث، بلایا و بحران‌ها و اشاعه فرهنگ بسیجی و جهادی است.
هوشیار سایه‌میری افزود: این بیمارستان صحرایی که با همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران، شبکه بهداشت و درمان مریوان و بسیج جامعه پزشکی شهرستان مریوان، در قالب اردوهای جهادی برگزار شده است، از هفته گذشته با غربالگری در روستاهای محروم این شهرستان آغاز شده و در روز جمعه خدمات تخصصی در این بیمارستان ارائه می‌شود.
به گفته وی، در این بیمارستان تیم‌هایی متشکل از متخصصین قلب، مغز و اعصاب، اطفال، زنان، رادیولوژی و دندانپزشکی به مردم محروم منطقه خدمت‌رسانی می‌کنند.


 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.54551.fa
برگشت به اصل مطلب